Wyśnij swój świat – Kraina Snów
Warsztaty dla dzieci
Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki
wstęp w cenie 10 zł, obowiązują zapisy
29
czas trwania: około 2h
wiek: 8-12 lat
koszt: 10 zł od osoby
maksymalna liczba uczestników: 14
zapisy przez formularz zgłoszeniowy na dole strony
Wyciągnij z kieszeni ciekawość i zmiętoloną wyobraźnię, zabierz tęczowe kredki i zakręcone pomysły! Już czas! Wyruszamy! To właśnie tutaj każdej nocy doświadczasz zapierających dech przygód: przeskakujesz rwące potoki, rozłupujesz skały, łapiesz chmury w szklanki i odczarowujesz ogniste potwory. To w Krainie Snów zdobywasz magiczne moce i budujesz swój niepowtarzalny Świat!
Poprzez pracę ze snami, wyobraźnią i zabawy ruchowe warsztat „Wyśnij swój świat – Kraina Snów” rozbudza kreatywność, umiejętności twórczego wyrażania siebie, odpowiadania na wyzwania rzeczywistości, skupienia się i wyciszenia. Prowadząca, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia tanecznego i praktyki pracy ze snami, poprowadzi ćwiczenia pogłębiające świadomość ciała i rozwijające zaufanie do własnej wyobraźni. To z szalonych pomysłów wyobraźni zbudujemy naszą Krainę Snów!
Warsztat jest częścią programu DYW KIDS® International Institute for Dreaming and Imagery https://institutefordreamingandimagery.com/dyw-kids/
Dr Anna Nowicka jest choreografką i tancerką, z wykształcenia psycholożką, od 15 lat praktykującą pracę ze snami. Jest certyfikowaną nauczycielką metody Saphire® dr Catherine Shainberg / “The School of Images”. Uczy w „International Institute for Dreaming and Imagery” i rozwija autorską technikę pracy z ciałem w oparciu o pracę z wyobraźnią i snami. Prowadzi regularne zajęcia online i offline, kursy performatywne i improwizacyjne zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Anna jest dyrektorką „Dream Your World KIDS”, programu mającego na celu wspieranie dzieci i młodzieży w realizacji ich marzeń, poprzez pracę z intuicją i snami. www.annanowicka.com
-
08.06 – 29.09.2024Łzy szczęścia
Wystawa pomyślana jest jako przestrzeń, w której równie ważną rolę jak prezentowane prace odgrywają aktywność publiczności i program performatywny. Zaproszeni artyści i artystki poprzez swoje działania wchodzą w dialog z wybranymi dziełami i wskazują na możliwość alternatywnego zwiedzania galerii. Program performatywny, podobnie jak choreografia wystawy, uwzględnia różne sposoby funkcjonowania w świecie i wrażliwość publiczności. Zachęca także do cielesnego doświadczania dzieł sztuki.
Zachęta – Narodowa Galeria SztukiZachęta