Nina Cristante. Fitness Povero – trening na siłowniach miejskich dla osób niewidomych Park Mirowski
Park Mirowski
wstęp wolny, obowiązują zapisy
zbiórka: spotykamy się na siłowni w Parku Mirowskim w strojach sportowych, zalecamy zabrać własną wodę do picia
czas trwania: 1,5 godziny
zapisy: Anna Zdzieborska, , tel. 22 5569642
Nasi wolontariusze mogą odebrać Państwa z przystanku, domu czy wskazanego miejsca w Warszawie. Jeśli istnieje taka potrzeba, prosimy o kontakt. Proponujemy również spotkanie o 16.30 w Zachęcie i wspólne przejście na siłownię. Prosimy o informację, którą z opcji dotarcia na miejsce Państwo wybierają.
Nina Cristante jest artystką wizualną i trenerką osobistą. Dieta Zao Dha (ZDD) i Fitness Povero (FP) to jej bieżące projekty, które przyjmują formę spersonalizowanej diety oraz systemu konsultacji zdrowotnych, jak również wideo, muzyki, rzeźb, wydruków, ubrań i choreografii.
Artystka razem z polskim fizjoterapeutą poprowadzą trening na siłowni miejskiej. Spotkanie będzie podzielone na część treningową i część szkoleniową. Podczas tej drugiej uczestnicy zostaną indywidualnie poinstruowani, jak odpowiednio i najefektywniej korzystać z urządzeń na siłowniach. W ramach wystawy będzie również można umówić się na konsultację zdrowotną w sprawie diety (Cristante zajmuje się tym zawodowo) — .
Zajęcia organizowane są w ramach wystawy Lepsza ja, która podejmuje temat współczesnej kultury indywidualizmu, aktualnego obecnie dążenia do kreowania nowej, lepszej wersji siebie. Jak żyć lepiej i zdrowiej? Jak być szczęśliwym? To pytania, na które coraz częściej szukamy odpowiedzi. Wystawa Lepsza ja składa się z działań, performansów, treningów i warsztatów z udziałem publiczności, a jej przestrzeń stanie się sceną, siłownią, salą do jogi i gabinetem terapeutycznym oraz miejscem rozmowy. Sale galerii nie będą służyć prezentacji obiektów sztuki, wypełnią je ludzie i działania.
-
07.07 – 27.08.2017Lepsza ja
Wystawa Lepsza ja jest refleksją na temat współczesnej kultury indywidualizmu, jej przyczyn, efektów i skutków ubocznych. Składa się z działań, performansów, treningów i warsztatów z udziałem publiczności, a jej przestrzeń stanie się sceną, siłownią, salą do jogi i gabinetem terapeutycznym oraz miejscem rozmowy. Sale galerii nie będą służyć prezentacji obiektów sztuki, wypełnią je ludzie i działania.
Zachęta – Narodowa Galeria SztukiZachęta